Zalesie Wójcice - strona nieoficjalna

Zalesie rozpoczyna przygotowania

• autor: Kuter85, 2012-01-06 19:44

W poniedziałek Zalesie Wójcice rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo klasy B w grupie VIII po niemal 2-miesięcznej przerwie. DZPN jeszcze nie podał terminarza rozgrywek, ale najprawdopodobniej pierwszy mecz nasza drużyna rozegra w ostatnią niedzielę marca. Więcej w rozwinięciu...

Przygotowania Zalesia zapowiadają się bardzo ciekawie - zwłaszcza bardzo wymagający sparingpartnerzy. Drużyna spotka się 9 stycznia w świetlicy w Wójcicach o godzinie 19:00. Wtedy odbędzie się spotkanie organizacyjne i pierwszy trening rozruchowy. Żaden z zawodników nie zgłosił chęci odejścia z klub więc najprawdopodobniej na treningu stawi się większość z nich. Na urazy wciąż narzekają Przemek Borecki (kontuzja kostki) i Michał Palica (kontuzja kolana), więc oni z pewnością przystąpią w późniejszym czasie do treningów. Kilku zawodników przekazało także, że obowiązki zawodowe mogą im przeszkodzić w uczestniczeniu we wszystkich treningach.

Zalesie Wójcice najprawdopodobniej będzie trenować 2 razy w tygodniu + 3 trening w zależności od przebiegu przygotowań. W planach są treningi na siłowni i basenie oraz rozegranie 4-6 sparingów. Pierwszy ma się odbyć 5. lutego. Przeciwnicy i dokładne terminy meczów towarzyskich zostaną podane na pierwszym treningu w poniedziałek. Ustalane są końcowe szczegóły sparingów z takimi drużynami jak: Victoria Dobrzyń, Burza Bystrzyca, Huragan Minkowice czy Czarni Jelcz-Laskowice. Przed pierwszym spotkaniem ligowym najpewniej zostanie rozegrany mecz (jak to było przed rozpoczęciem rundy jesiennej) z Odrą Kotowice. Szczegółowy plan treningów zostanie przekazany w poniedziałek wraz z rywalami terminami wszystkich meczów sparingowych.

autor: ~anonim 2012-01-07 12:13:33

avatar a wzmocnienia? będą jakies?

autor: ~zawodnik 2012-01-08 12:30:18

avatar po co grać z tymi kotowicami, oni nie umieją grać. piłki to oni kompletni nie widzą tylko nogi przeciwnika.Chcecie jechać po kontuzję czy co. Moim zdaniem lepiej odpuścić sobie ich znaleźć drużynę która gra o wiele wyższym poziomie od nich jak i od nas. Bo sztuką nie jest wygrywać z słabszymi tylko z mocniejszymi

autor: ~anonim 2012-01-08 14:46:44

avatar Ty zawodnik.... nie sztuka jest grac z silnymi przeciwnikami i stwarzać mało akcji, bronić sie cały czas i biegać za piłką, po to jest słabszy rywal by powtarzać jakieś schematy czy wyuczone zagrania. Zalesie powinno grac z drużynami na swoim poziomie plus 1 silny i 1 słabszy

autor: ~zawodnik 2012-01-08 17:03:12

avatar a sztuką jest przechodzenie przez całe boisko z piłką i szczelanie gola bez żadnych oporów, to chyba się z celem mija. Później jest runda jesienna i co ...dupa.nasze słowa są takie,, sparingi wygrywaliśmy , a tu śliwic nie możemy pokonać na luzie ,, wiec anonim sie zastanów co miałeś na myśli. Fakt pozostałe drużyny są dobrze dobrane, ale jedynie chodzi mi o te kotowice :/

autor: ~wojcice 2012-01-08 19:45:34

avatar Kotowice są po to żeby wygrać ten sparing przed ligą i poczuć się mocniej. Wczesniejsze sparingi sa trudne i ciężko będzie o dobry wynik. Tam mozna pograć z silnymi rywalami, a na koniec udowodnić sobie że można wygrywać łatwo i przyjemnie

autor: ~wojcice 2012-01-08 19:48:00

avatar poza tym sparingi służą tylko do przygotowania do sezonu, a dopiero w sezonie można oceniać co i jak. na jesień do połowy rundy bylo super! Zwlaszcza po meczu z Jafą, a pożniej gdzieś uszło powietrze, zeby nie popelnic w przygotowaniach tego samego błedu, bo błąd był z pewnością - super początek, a później porażki i wymęczona wygrana ze Śliwicami

autor: ~anonim 2012-01-08 20:40:46

avatar ciekaw jestem jak wygląda boisko ....?

autor: ~anonim 2012-01-09 23:53:43

avatar to kiedy,z kim i kiedy swoje sparingi rozgrywa Zalesie?

autor: ~st 2012-01-10 19:33:11

avatar do zawodnika-a byles wczoraj na pierwszym spotkaniu?jesli tak to trzeba bylo tam sie odezwac o sparingpartnerach.a jesli niebyles to sie niecwaniacz tu i teraz.

autor: ~st 2012-01-10 19:37:23

avatar do anonim -jak wyglada ? a to jedz i zobacz i wez grabie ,zgrab liscie z mlodej trawy

autor: ~anonim 2012-01-11 12:36:07

avatar moim zdaniem sparingi są świetne... danwo nie graliśmy z takimi mocnymi przeciwnikami. Zobaczymy w jakim miejscu się znajdujemy

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.